Deltagarlista Gren 1-17 
 
  Tävling  Morgondagarna, Utmanarna, guld    Utskriftsdatum  06 oktober 2018   
  Tävlingsort  Falun    Utskriftstid  13:24   
  Arrangör  Falu SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  08 oktober 2018         
 
 
Gren 1, 100m Rygg utm yng Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
62  von Hofsten Linus  2006  T 2  AN6306  25 m  1:29.86   
49  Bergqvist Harald  2005  T 2  AB3705  25 m  1:29.93   
Bondensson Gustav  2007  T 4  AD7307  25 m  1:34.82   
51  Westman Oscar  2005  T 2  AD9505  25 m  1:45.27   
30  Seiler Lukas  2007  T 4    25 m     
 
Gren 2, 100m Rygg utm yng Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
52  Hjemli Tuva  2005  T 1  AN8805  25 m  1:14.56   
47  Lundin Ellen  2005  T 2  AB5405  25 m  1:20.91   
58  Lundin Alice  2007  T 3  AJ3207  25 m  1:37.33   
56  Strömsöe Sara  2006  T 2  AV2406  50 m  1:38.84   
59  Färlin Emma  2006  T 2  AV8206  25 m  1:39.61   
68  Eriksson Olivia  2007  T 3  AT3207  25 m  1:41.41   
57  Castillo Cornelia  2005  T 3  BG5605  25 m  1:41.57   
63  von Hofsten Doris  2008  T 3  AE9808  25 m  1:43.72   
60  Karsberg Carla  2007  T 3  AJ1407  50 m  1:44.99   
10  14  Ihrlund Isabella  2007  T 4    25 m     
11  54  Öhlund Moa  2005  T 3  AU0805  25 m     
12  64  Tengvall Williams Ida  2005  T 3  BM6405  25 m     
13  66  Nyström Maja  2007  T 3  AR7407  25 m     
 
Gren 3, 25m Bröstsim Morgondagarn 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
23  Ohlsén Leila  2007  SIMIDROTT    25 m  27.66   
18  Koij Ronja  2007  SIMIDROTT    25 m  29.22   
17  Kiiveri Ella  2007  T 4    25 m  29.90   
Eriksson Alma  2007  SIMIDROTT    25 m  29.92   
Eriksson Noah  2006  SIMIDROTT    25 m  30.28   
35  Windmüller Malte  2007  SIMIDROTT    25 m  31.61   
Appelberg Wilmer  2008  GULDHAJ    25 m  31.71   
67  Montelius Risberg Frode  2007  T 3  AI3307  25 m  33.56   
15  Kaiser Benjamin  2007  SIMIDROTT    25 m  33.95   
10  13  Hjemli Elliot  2009  SIMIDROTT    25 m  40.20   
11  Adamsson Warg Elin  2007  SIMIDROTT    25 m     
12  Ekvall Anya  2004  T 3    25 m     
13  Gomez Felix  2008  SILVERHAJ    25 m     
14  10  Gyllner Dunkars Jacob  2006  T 4    25 m     
15  12  Helldal Olga  2006  T 4    25 m     
16  16  Kaiser Jonathan  2010  BRONSHAJ    25 m     
17  20  Lundberg Elvin  2008  SILVERHAJ    25 m     
18  28  Sahlgren Nora  2009  GULDHAJ    25 m     
19  29  Sahlgren Ruben  2011  BRONSHAJ    25 m     
20  32  Strömqvist Amina  2009  SILVERHAJ    25 m     
21  33  Torsgården Gusten  2009  SILVERHAJ    25 m     
 
Gren 4, 50m Bröstsim Morgondagarn 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Westman Oscar  2005  T 2  AD9505  25 m  45.80   
22  Morén Lovisa  2006  T 4    25 m  51.27   
14  Ihrlund Isabella  2007  T 4    25 m  52.12   
60  Karsberg Carla  2007  T 3  AJ1407  25 m  52.84   
68  Eriksson Olivia  2007  T 3  AT3207  25 m  52.86   
Bondensson Gustav  2007  T 4  AD7307  25 m  53.46   
34  Viker Eric  2008  T 4  AG7308  25 m  53.89   
11  Hansson Meja  2007  T 4    25 m  53.90   
36  Zetterberg Carolin  2006  T 4    25 m  54.35   
10  57  Castillo Cornelia  2005  T 3  BG5605  25 m  55.92   
11  Bäcke Linus  2006  T 4    25 m  56.63   
12  58  Lundin Alice  2007  T 3  AJ3207  25 m  58.29   
13  37  Zetterberg Josefin  2008  T 4  AN0208  25 m  59.52   
14  21  Lundberg Emma  2007  T 4    25 m  1:02.04   
15  27  Renberg Vera  2006  T 4    25 m  1:02.92   
16  19  Lindhe Stille Matilda  2006  SIMIDROTT    25 m     
17  69  Käck Elise  2006  VAIK SK    25 m     
18  70  Forsman Isak  2006  VAIK SK    25 m     
 
Gren 5, 100m Fjäril utm äld Pojka 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
25  Persson Edvin  1999  T 1  AI9399  25 m  57.66   
26  Persson Elias  2002  T 1  AA7502  25 m  1:03.11   
40  Bransell Henrik  1999  T 1  AG2599  25 m  1:03.63   
45  Werkmästar Johan  2002  T 2  AI4502  25 m  1:19.67   
53  Montelius Risberg Esbjörn  2004  T 2  AQ9104  25 m     
55  Djärv Oskar  1990  T 1  BA9590  25 m     
 
Gren 6, 100m Fjäril utm äld Flick 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
38  Lundqvist Sandra  1998  T 1  AH4898  25 m  1:06.89   
44  Jobs Amanda  2003  T 1  AK0203  25 m  1:08.61   
39  Lannhard Frida  2000  T 1  AB6800  25 m  1:08.68   
50  Lindgren Julia  2004  T 1  AN0604  25 m  1:12.33   
43  Sander Hilda  2002  T 2  AE5202  25 m  1:12.58   
41  Holmström Moa  2001  T 1  AD0201  25 m  1:13.15   
42  Czarnecki Cecilia  1999  T 1  AT9699  25 m  1:14.45   
46  Ullstrand Ida  2001  T 2  BG8601  25 m  1:26.77   
48  Nyberg Anna  2003  T 2  AP5603  25 m     
 
Gren 8, 25m Fjärilsim Morgondagar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
67  Montelius Risberg Frode  2007  T 3  AI3307  25 m  26.89   
23  Ohlsén Leila  2007  SIMIDROTT    25 m  27.37   
22  Morén Lovisa  2006  T 4    25 m  28.45   
Bäcke Linus  2006  T 4    25 m     
17  Kiiveri Ella  2007  T 4    25 m     
21  Lundberg Emma  2007  T 4    25 m     
27  Renberg Vera  2006  T 4    25 m     
34  Viker Eric  2008  T 4  AG7308  25 m     
61  Iminov Izmail  2004  T 3  AV7904  25 m     
 
Gren 9, 25m Rygg Morgondagarna 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
23  Ohlsén Leila  2007  SIMIDROTT    25 m  25.17   
Eriksson Alma  2007  SIMIDROTT    25 m  28.29   
Eriksson Noah  2006  SIMIDROTT    25 m  28.51   
18  Koij Ronja  2007  SIMIDROTT    25 m  28.58   
21  Lundberg Emma  2007  T 4    25 m  29.54   
34  Viker Eric  2008  T 4  AG7308  25 m  30.41   
19  Lindhe Stille Matilda  2006  SIMIDROTT    25 m  30.89   
13  Hjemli Elliot  2009  SIMIDROTT    25 m  31.28   
Adamsson Warg Elin  2007  SIMIDROTT    25 m     
10  Appelberg Wilmer  2008  GULDHAJ    25 m     
11  Bondensson Johan  2010  BRONSHAJ    25 m     
12  Ekvall Anya  2004  T 3    25 m     
13  10  Gyllner Dunkars Jacob  2006  T 4    25 m     
14  12  Helldal Olga  2006  T 4    25 m     
15  16  Kaiser Jonathan  2010  BRONSHAJ    25 m     
16  20  Lundberg Elvin  2008  SILVERHAJ    25 m     
17  28  Sahlgren Nora  2009  GULDHAJ    25 m     
18  29  Sahlgren Ruben  2011  BRONSHAJ    25 m     
19  31  Skogsmark Meja  2010  BRONSHAJ    25 m     
20  32  Strömqvist Amina  2009  SILVERHAJ    25 m     
21  33  Torsgården Gusten  2009  SILVERHAJ    25 m     
22  35  Windmüller Malte  2007  SIMIDROTT    25 m     
 
Gren 10, 50m Rygg Morgondagarna 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
11  Hansson Meja  2007  T 4    25 m  49.55   
36  Zetterberg Carolin  2006  T 4    25 m  51.74   
Bäcke Linus  2006  T 4    25 m  52.82   
17  Kiiveri Ella  2007  T 4    25 m  53.90   
22  Morén Lovisa  2006  T 4    25 m  54.82   
24  Olofsson Arvid  2005  T 4  AH0305  25 m  55.09   
37  Zetterberg Josefin  2008  T 4  AN0208  25 m  55.92   
27  Renberg Vera  2006  T 4    25 m  1:00.97   
15  Kaiser Benjamin  2007  SIMIDROTT    25 m     
10  65  Klingberg Thea  2006  T 3  BC1806  25 m     
11  69  Käck Elise  2006  VAIK SK    25 m     
12  70  Forsman Isak  2006  VAIK SK    25 m     
 
Gren 11, 100m Bröst utm yng Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Bergqvist Harald  2005  T 2  AB3705  50 m  1:32.63   
62  von Hofsten Linus  2006  T 2  AN6306  25 m  1:45.35   
51  Westman Oscar  2005  T 2  AD9505  50 m  1:51.05   
24  Olofsson Arvid  2005  T 4  AH0305  25 m     
30  Seiler Lukas  2007  T 4    25 m     
 
Gren 12, 100m Bröst utm yng Flicko 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
52  Hjemli Tuva  2005  T 1  AN8805  25 m  1:23.94   
47  Lundin Ellen  2005  T 2  AB5405  25 m  1:30.11   
56  Strömsöe Sara  2006  T 2  AV2406  25 m  1:38.35   
59  Färlin Emma  2006  T 2  AV8206  25 m  1:45.36   
66  Nyström Maja  2007  T 3  AR7407  25 m  1:47.57   
65  Klingberg Thea  2006  T 3  BC1806  50 m  1:51.36   
63  von Hofsten Doris  2008  T 3  AE9808  25 m  1:51.38   
60  Karsberg Carla  2007  T 3  AJ1407  25 m  1:56.09   
68  Eriksson Olivia  2007  T 3  AT3207  25 m  1:57.22   
10  54  Öhlund Moa  2005  T 3  AU0805  50 m  1:58.56   
11  64  Tengvall Williams Ida  2005  T 3  BM6405  25 m     
 
Gren 13, 25m Frisim poloboll 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Eriksson Noah  2006  SIMIDROTT    25 m  27.15   
19  Lindhe Stille Matilda  2006  SIMIDROTT    25 m  28.80   
 
Gren 14, 25m Frisim Morgondagarna 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Eriksson Alma  2007  SIMIDROTT    25 m  23.50   
18  Koij Ronja  2007  SIMIDROTT    25 m  25.28   
Eriksson Noah  2006  SIMIDROTT    25 m  27.15   
19  Lindhe Stille Matilda  2006  SIMIDROTT    25 m  28.80   
13  Hjemli Elliot  2009  SIMIDROTT    25 m  29.84   
Appelberg Wilmer  2008  GULDHAJ    25 m  32.02   
Adamsson Warg Elin  2007  SIMIDROTT    25 m     
Bondensson Johan  2010  BRONSHAJ    25 m     
Ekvall Anya  2004  T 3    25 m     
10  10  Gyllner Dunkars Jacob  2006  T 4    25 m     
11  12  Helldal Olga  2006  T 4    25 m     
12  20  Lundberg Elvin  2008  SILVERHAJ    25 m     
13  28  Sahlgren Nora  2009  GULDHAJ    25 m     
14  29  Sahlgren Ruben  2011  BRONSHAJ    25 m     
15  32  Strömqvist Amina  2009  SILVERHAJ    25 m     
16  33  Torsgården Gusten  2009  SILVERHAJ    25 m     
17  35  Windmüller Malte  2007  SIMIDROTT    25 m     
 
Gren 15, 50m Frisim Morgondagarna 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Bäcke Linus  2006  T 4    25 m  42.86   
22  Morén Lovisa  2006  T 4    25 m  43.05   
34  Viker Eric  2008  T 4  AG7308  25 m  45.87   
17  Kiiveri Ella  2007  T 4    25 m  46.15   
27  Renberg Vera  2006  T 4    25 m  57.86   
15  Kaiser Benjamin  2007  SIMIDROTT    25 m     
21  Lundberg Emma  2007  T 4    25 m     
23  Ohlsén Leila  2007  SIMIDROTT    25 m     
69  Käck Elise  2006  VAIK SK    25 m     
10  70  Forsman Isak  2006  VAIK SK    25 m     
 
Gren 16, 100m Rygg utm äld Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
40  Bransell Henrik  1999  T 1  AG2599  25 m  1:04.05   
26  Persson Elias  2002  T 1  AA7502  25 m  1:06.49   
25  Persson Edvin  1999  T 1  AI9399  25 m  1:09.47   
45  Werkmästar Johan  2002  T 2  AI4502  25 m  1:15.68   
53  Montelius Risberg Esbjörn  2004  T 2  AQ9104  25 m  1:28.77   
55  Djärv Oskar  1990  T 1  BA9590  25 m     
61  Iminov Izmail  2004  T 3  AV7904  25 m     
 
Gren 17, 100m Rygg utm äld Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
39  Lannhard Frida  2000  T 1  AB6800  25 m  1:09.73   
42  Czarnecki Cecilia  1999  T 1  AT9699  25 m  1:11.15   
38  Lundqvist Sandra  1998  T 1  AH4898  25 m  1:11.74   
50  Lindgren Julia  2004  T 1  AN0604  25 m  1:12.61   
43  Sander Hilda  2002  T 2  AE5202  25 m  1:13.95   
44  Jobs Amanda  2003  T 1  AK0203  25 m  1:18.25   
46  Ullstrand Ida  2001  T 2  BG8601  25 m  1:18.80   
48  Nyberg Anna  2003  T 2  AP5603  25 m  1:21.42   
41  Holmström Moa  2001  T 1  AD0201  25 m  1:25.22   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  06 oktober 2018 
Licensierad till: Falu Simsällskap  Utskriftstid  13:24